durfdravelhe's FotoPage

By: durfdravelhe cercalavis

[Recommend this Fotopage] | [Share this Fotopage]
View complete fotopage

Monday, 24-Jun-2013 11:16 Email | Share | Bookmark
Kredyty bez zaświadczeń

Dla wielu osób kredyt bez zaświadczeń to stosowny sposób na natychmiastowy przypływ dodatkowych finansów. Na początku nie wierzyłem w to, iż w tak prosty sposób da się wziąć pożyczkę, jednakże kiedy pogłębiłem co nieco temat i zweryfikowałem kredyty popularnych banków i większości firm pozabankowych, okazało się, iż rzeczywiście nie jest tak źle.W szczególności w moim przypadku pożyczka bez zaświadczeń to był chwilowy przymus na znalezienie w zasadzie skromnej kwoty, bo troszkę ponad 900 zł. W standardowym banku takie skromne zadłużenia nie są generalnie opłacalne, dlatego musiałem praktycznie wszędzie nasłuchać się bankowców, którzy namawiali mnie do zaciągnięcia większej pożyczki. Kłopot rozpoczynał się w sytuacji, kiedy po weryfikacji w systemach BIK okazywało się, że nie jestem nazbyt wypłacalnym kredytobiorcą. Wtedy banki nie mogły mi przyznać żadnej pożyczki, traciłem więc niestety swój czas na bezcelowe wizyty.

Nastawiłem się ostatecznie na sprawdzenie oferty w instytucjach parabankowych, chociaż byłem uprzednio temu niechętny. Wiedziałem, iż są tam istotne ograniczenia odnoszące się do sumy pożyczki, albo też oprocentowanie może nie być tak korzystne, jak przy okazji ofert bankowych. Okazało się tymczasem, iż pożyczka parabankowa to świetne rozwiązanie na potrzebną gotówkę, ponieważ rzeczywiście nie trzeba było przedstawiać generalnie żadnych zaświadczeń. Wystarczył sam dowód i oświadczenie o zarobkach. Poza tym udało mi się trafić jeszcze na ciekawą promocję, w ramach jakiej za pierwszą pożyczkę nie była naliczana żadna prowizja, czego naturalnie nie da się powiedzieć o większości ofert w standardowych bankach.

Warto więc moim zdaniem skorzystać z ofert parabanków. Dobrze jednak zawsze mieć świadomość, że uda się w krótkim okresie spłacić kredyt.

Pewna pożyczka bez zaświadczeń od Kas Spółdzielczej http://www.kasystefczyka.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/plany-marzenia-pozyczka.


View complete fotopage


© Pidgin Technologies Ltd. 2016

ns4008464.ip-198-27-69.net